O firmie

O firmie

Witamy Państwa w naszym sklepie meblowym!

Sklep SUPER MEBLE to idealne miejsce, dla wszystkich, którzy cenią sobie udane zakupy bez wychodzenia z domu. Oferujemy Państwu bardzo szeroki asortyment mebli wysokiej klasy, które charakteryzują się nowoczesną linią wzorniczą i doskonałą jakością wykonania.

Sklep powstał kilka lat temu, jako odpowiedź na potrzeby nowoczesnego konsumenta, który oczekuje pełnej swobody i komfortu zakupu, a także wysokiej jakości produktów, przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnych cen. Dzięki naszej ofercie jesteśmy w stanie zapewni


O firmie

Państwu realizację wszystkich tych założeń.

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta pozwoli Państwu znaleźć odpowiednie produkty zarówno do każdego pomieszczenia w domu jak również do biura. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich propozycji, które przedstawiamy na stronie.

Znajdą tu Państwo pełne opisy i zdjęcia produktów, które umożliwią zapoznanie się z szeroką gamą oferowanych przez nas mebli, ich wymiarami, dostępnymi wybarwieniami, możliwymi zestawieniami elementów oraz ich cenami.

Jesteśmy przekonani, że w naszej ofercie znajdą Państwo coś dla siebie!


O firmie

Co i jak zapewniamy

Szeroką gamę produktów - meble doskonałej jakości w szerokiej palecie kolorystycznej oraz wzorniczej

100% bezpieczeństwa transportu - dostawa firmą transportową zajmującą się tylko i wyłącznie dostarczaniem mebli na terenie Polski, a także w ramach indywidualnych zamówień zagranicznych

Kompleksową obsługę po sprzedaży - odpowiedź na każde pytanie techniczne oraz pytania dotyczące pielęgnacji mebli

Nowe meble z pełną gwarancją - fabrycznie nowe produkty, objęte dwuletnią gwarancją

Przystępne ceny za najwyższą jakość - szeroka oferta mebli w najlepszych cenach