Reklamacje

Reklamacje

W celu złożenia reklamacji wypełnij formularz znajdujący się poniżej. Opisz dokładnie jaki produkt reklamujesz. Dokładne opisanie problemu pozwoli nam na szybsze załatwienie reklamacji. Jeżeli posiadasz zdjęcia reklamowanego elementu wyślij je również na e-mail na adres reklamacje@super-meble.pl

Najpóźniej do 14 dni od zaakceptowania zgłoszenia poinformujemy Cię o rozpatrzeniu reklamacji. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji nowe elementy bądź też serwis reklamacyjny, niezwłocznie zostanie wysłany.

UWAGA! Reklamacje składane są u producenta po podaniu PEŁNYCH danych dotyczących wadliwego produktu (w zależności od firmy: kod elementu z instrukcji, numer seryjny).

Dział reklamacji pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-15:00.  

Masz pytania dotyczące reklamacji? Napisz na reklamacje@super-meble.pl

Pobierz formularz reklamacji


Zwroty (odstąpienie od umowy)

Zwroty

Zgodnie z obowiązującym prawem, mają Państwo 14 dni na zwrot produktu bez podania przyczyny. Towar nie może nosić śladu użycia oraz musi zostać zabezpieczony do transportu tak aby nie uległ zniszczeniu w momencie zwrotu. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Zwracany towar należy przesłać transportem we własnym zakresie. Koszt transportu pokrywa Klient. 

Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów: 

- w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; 

- w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu. 

W celu zwrotu produktu, wypełnij formularz znajdujący się poniżej. 

Pobierz formularz zwrotu